چگونه خواستگار دلخواه و مناسب را جذب کنیم؟

آیا راهکارهای جذب خواستگار را می شناسید در ادامه ی مطلب راهکارهای شگفت انگیزی را به شما می آموزیم تا بتوانید در کمترین فاصله ی زمانی خواستگارهای زیادی را به خود جذب کنید.
همه ی دختران از یک سنی به بعد به مهم ترین تصمیم زندگی شان، یعنی ازدواج بسیار فکر می کنند و در پی این فکر ها به دنبال راه حل هایی برای جذب خواستگار هستند. دخترانی که در شرف ازدواج هستند؛ گاهی و یا شاید همیشه به این فکر کرده باشند که چطور خواستگار های مناسب تری را جذب خود کنند. متاسفانه برخی از دختران براساس تفکراتی غلط راه را کاملاً اشتباه طی می کنند و خود را از چیزی که انتظارش را داشته اند بسیار دور می کنند. در ابتدا شاید اندکی تحمل و خودسازی به شما بسیار کمک کند . اما راه حل هایی کاربردی نیز وجود دارند تا شما را در جذب خواستگار مناسب کمک کنند. گاهی اوقات رفتار های غلط و بیجای برخی از دختران ممکن است تمامی موقعیت های باارزش را از بین ببرد و دیگر هیچ شانسی برای داشتن یک ازدواج موفق باقی نگذارد. اگر هیچ اطلاعی از کاربردی ترین راه حل های جذب خواستگار مناسب را ندارید در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

این مطلب هم برای شما مفید خواهد بود: چگونه یک جهیزیه خوب انتخاب کنیم

بر خدا توکل کنید

مناسب ترین و اولین راهکار این می باشد که دختر و خانواده اش برای رقم خوردن سرنوشت نیکو بر خداوند توکل کنند. شاید اصلی ترین گام برای یک ازدواج، توکل بر خداوند باشد؛ اما در پی آن، رفتار ها و کردار های انسان نیز بر شکل گرفتن سرنوشت تاثیر بسزایی دارد.

خواستگار دلخواه را جذب کنیم

وقار داشته باشید

اینکه چه چیزی فردی مناسب را به سوی شما جذب می کند؛ قطعاً وقار یک دختر می باشد. مردان، زنان اهل شکوه و شکایت را نمی خواهند و انتظار دارند کسی را که انتخاب می کنند تا آخرین لحظات عمر کنارشان بماند. شما می توانید با ساختن خود و داشتن شخصیتی با وقار به زنی حامی برای مرد خود تبدیل شوید و این تنها انتظاری است که یک مرد از همسر آینده ی خود دارد.

زیبایی را در اولویت قرار ندهید

متاسفانه تفکرات غلطی در بین دختران جامعه رواج پیدا کرده است که مانع آن ها در به دست آوردن یک همسر ایده آل می شود. دختران امروزی بیشتر وقت خود را بر روی زیبا سازی ظاهرشان صرف می کنند؛ چرا که فکر می کنند پسران فقط ظاهر دختران را در نظر میگیرند و این در حالی است که ظرافت رفتاری دختر بیشتر از هر چیزی به چشم می آید.
از اشتباهات دیگری که دختران مرتکب می شوند، تمرکز آن ها بر روی شخصیت ظاهری پسران می باشد، و این اشتباه بعداً آن ها را متوجه می سازد که شخصیت و زیبایی ظاهری یک انسان تا پیش از ازدواج و در اصل تا مدت کمی پایدار می ماند.
گاه افرادی هستند که چندان زیبایی ظاهری ندارد ولی در عوض می توانند با جذابیت باطنی شان همسر خود را تا پایان عمر خوشبخت و راضی نگه دارند.

همیشه برخوردی مناسب داشته باشید

اخلاق نیکو و پسندیده همیشه در جذب خواستگار با نتایجی مثبت همراه بوده است. هر دختری به همراه خانواده اش با داشتن برخوردی مناسب با آشنایان و اطرافیانشان و حتی همسایگان خود می توانند در جذب خواستگار مناسب موثر واقع شوند.

برخورد مناسب با خواستگار دلخواه

وسواس را کنار بگذارید

شکل شخصیتی برخی از دختران به اینگونه می باشد که به خواستگارهای خود اجازه نمی دهند تا در فرصتی صحبت های خود را با دختر و خانواده اش داشته باشند و همین موضوع سبب می شود تا دختر نتواند خواستگار مناسب خود را بشناسد و یکی پس از دیگری خواستگار های معرفی شده از سمت دوستان و آشنایان را از دست بدهد. گاه ممکن است از بین خواستگار هایی که بدون شناخت و صحبت رد می کنید موردی بسیار مناسب پیدا شود که دیگر شانسی برای برگرداندن او نداشته باشید.
اگر به دنبال عیب و ایراد در افراد بگردید، قطعاً موردی را پیدا خواهید کرد تا از او با جواب منفی صرف نظر کنید؛ اما بدانید که هیچ کس کامل نیست و در چنین مواردی نیاز است تا ویژگی های برجسته فرد را برای خود تجسم کنید تا انتخاب او برای شما به عنوان همسر آینده راحت تر باشد.

در انجمن ها و مجالس شرکت کنید

مجالس و محافل زنانه مناسب ترین مکان هایی می باشند تا دختر بتواند جذابیت های ظاهری و باطنی خود را نشان دهد تا به این واسطه بیشتر دیده شود.
شرکت در برخی از انجمن هایی که در رابطه با رشته تحصیلی تان می باشد تا حدودی می تواند شما را به خواسته تان نزدیک تر کند. و در کل، حضور در مکان های مختلف شانس شما را در جذب خواستگار های مناسب بیشتر خواهد کرد.

آراسته باشید

آراسته بودن یک دختر و نوع پوشش آن، در جذب خواستگار مناسب تاثیر بسزایی دارد. سعی کنید همیشه با آراسته بودن و رعایت بهداشت فردی در همه جا ظاهر شوید تا بتوانید خواستگار دلخواه خود را جذب کنید. اعتقادات و مذهب از نوع پوشش هر فردی مشخص می شود؛ اینکه شما با چه پوششی در مکان ها و مجالس مختلف ظاهر می شوید بر میزان جذب خواستگار توسط شما بسیار موثر می باشد. همیشه ثابت شده است که دخترانی با پوشش مناسب و متناسب با عرف جامعه، در جذب خواستگار مناسب موفق تر بوده اند. پس بهتر است با تفکرات غلط که طرز پوششی نامناسب در پی آن شخصیت شما را شکل میدهد، موقعیت های مناسب را از دست ندهید.

غرور کاذب را کنار بگذارید

غرور های بیجا دختران در بیشتر مواقع مانع شده است تا پسر درخواست خواستگاری خود را مطرح کند؛ این در حالی است که دختران فکر می کنند غرور بیشتر پسران بیشتری را جذب خواهد کرد و این تفکری کاملاً اشتباه می باشد.
در مواردی پیش آمده است که دختر با غرور کاذب خود مانع شده است که پسر به او ابراز علاقه کند؛ چرا که احساس کرده است دختر هیچ علاقه ای به او ندارد و این در حالی بوده است که دختر نیز به پسر علاقه مند بوده و تنها غرور او مانع شده است تا او به این علاقه احساس رضایت نشان دهد.

در انتظار جذب خواستگار ناامید و دلسرد نباشید

اگر هنوز در انتظار فردی مناسب برای ازدواج هستید؛ ناامید و دلسرد نباشید. کافی است در وهله ی اول بر خداوند توکل کنید و همانطور که گفتیم شخصیت باطنی خود را بسازید و تفکرات مثبت را جایگزین تفکرات غلط و اشتباه خود کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *